Szkoła Podstawowa w Cynkowie

ul. Strażacka 1

Tel.: 697- 038-915

E-mail: sp.cynkow@op.pl

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CYNKOWIE.

TUTAJ ZNAJDZIESZ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE NASZEJ SZKOŁY.

Dzisiaj na tablicy

RUSZA REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
ORAZ KLASY PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CYNKOWIE
2024/2025

Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie staniecie Państwo przed trudną decyzją wyboru szkoły dla swojego dziecka.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Cynkowie
serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych Rodziców
dzieci 3-, 4-, 5-, 6- letnich oraz przyszłych pierwszoklasistów

do odwiedzenia naszej placówki, aby zapoznać się z naszą ofertą i bazą.

Wierzymy, że wizyta ta zdecydowanie pomoże w podjęciu tak ważnej decyzji.

Będzie nam bardzo miło jeśli od nowego roku szkolnego 2024/2025

Państwa dziecko znajdzie się w gronie "przedszkolaków" lub uczniów Szkoły Podstawowej w Cynkowie.

Wszystkie niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo w zakładce Rekrutacja 2024/2025 oraz szatni przedszkola.

Zapraszamy.

Szkoła Podstawowa w Cynkowie otrzymała dofinansowanie w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych  w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

W ramach dofinansowania szkoła  zakupiła m.in. sprzęt do nagrywania, drukarkę 3D, klocki do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami oraz niezbędne wyposażenie pracowni.